آشنایی با پایه یازدهم مهرآیین

تلاشت را در سالی که گذشت مرور کن ... اوقاتی را که در اردهای علمی تا ساعات 7 و 8 شب بودیم در کلاس، روزهای لذتبخش اردوی مهرآیین

که خستگی خود را بدر کنیم...

و اکنون به پایه یازدهم رسیدی، صدای مداد بر روی برگه ی تست کنکور آرام آرام شنیده میشود و تو دراین سال باید عزمت را قوی تر کنی و نیم نگاهی به

ماراتون کنکور داشته باشی،

از سویی ورودی های جدید پایه دهم را می بینی که در ابتدای مسیر تو هستند، و از سویی بزرگان پیش دانشگاهی مدرسه ات را مشاهده میکنی که به جد

مشغول تحصیل و تمرین هستند و تو اکنون در این بین

با هدایت مشاوری دلسوز، و کادر پرتلاش مهرآیین پیش به سوی هدفی والا با آرامش باطن حرکت کن

 

پایه یازدهم مهرآیین

 

به نام خالق هستی بخش

 

 

قوانین زندگی

 

R   قانون یكم: به شما جسمی داده می‌شود. چه جسمتان را دوست داشته یا از آن متنفر باشید،باید بدانید كه در طول زندگی در دنیای خاكی با شماست.

 

R   قانون دوم: در مدرسه‌ای غیر رسمی و تمام وقت نام‌نویسی كرده‌اید كه "زندگی" نام دارد. در این مدرسه هر روز فرصت یادگیری دروس را دارید. چه این درس‌ها را دوست داشته باشید چه از آن بدتان بیاید، پس بهتر است به عنوان بخشی از برنامه آموزشی برایشان طرح‌ریزی كنید.

 

R   قانون سوم: اشتباه وجود ندارد، تنها درس است. رشد فرآیند آزمایش است، یك سلسله دادرسی، خطا و پیروزی‌های گهگاهی، آزمایش‌های ناكام نیز به همان اندازه آزمایش‌های موفق بخشی از فرآیند رشد هستند.

 

R   قانون چهارم: درس آنقدر تكرار می‌شود تا آموخته شود. درس‌ها در اشكال مختلف آنقدر تكرار می‌شوند، تا آنها را بیاموزید. وقتی آموختید می‌توانید درس بعدی را شروع كنید، بنابراين بهتر است زودتر درس‌هايتان را بياموزيد.

 

R   قانون پنجم: آموختن پایان ندارد. هیچ بخشی از زندگی نیست كه در آن درسی نباشد. اگر زنده هستید درس‌هایتان را نیز باید بیاموزید.

 

R   قانون ششم: قضاوت نكنيد، غيبت نكنيد، ادعا نكنيد،سرزنش نكنيد،تحقيرو مسخره نكنيد، وگرنه سرتون مياد. خداوند شما را در همان شرايط قرار مي‌دهد تا ببيند شما چكار مي‌كنيد.

 

R   قانون هفتم: دیگران فقط آینه شما هستند. نمی‌توانید از چیزی در دیگران خوشتان بیاید یا بدتان بیاید، مگر آنكه منعكس كننده چیزی باشد كه درباره خودتان می‌پسندید یا از آن بدتان می‌آید.

 

R   قانون هشتم: انتخاب چگونه زندگی كردن با شماست. همه ابزار و منابع مورد نیاز را در اختیار دارید، این كه با آنها چه می‌كنید، بستگی به خودتان دارد.

 

R   قانون نهم: جواب‌هایتان در وجود خودتان است. تنها كاری كه باید بكنید این است كه نگاه كنید، گوش بدهید و اعتماد كنید.

R   قانون دهم : خيرخواهِ همه باشيد تا به شما نيز خير برسد.

 

سیدمهدی آلهاشمی

مدیرعامل مجتمع آموزشی مهرآیین

 

 

 

 

 

 

سخنی با اولیاء محترم

¯      نزد ما پاس داشت ارزش‌های ملّی، رعایت اصول اخلاقی و احترام به مقدسات مذهبی برتر از اهداف آموزشی شمرده می شود.

¯       برای دست‌یابی به اهداف پرورشی و آموزشی، حمایت شما اولیای گرامی در رعایت اصول انضباطی و شرکت منظم دانش آموزان در همه‌ی برنامه‌های مدرسه ضروری بوده، پیشنهادهای دل سوزانه و سازنده‌ی شما در جبران کاستی‌ها نقش اساسی دارد. بدین جهت خواهشمند است ارتباط خود را با مدرسه به جلسات رسمی و عمومی محدود نکرده، مشکلات را هرچه سریع‌تر با مسئولان دبیرستان در میان گذارید.

¯      آموزش‌های مورد نیاز جهت برنامه‌ریزی تحصیلی در طول هفته و اجرای مدیریت مناسب زمان در منزل و مدرسه، از سوی مسئولین آموزشی در سال تحصیلی انجام خواهد شد.

¯       مهم‌ترین راه توفیق دانش‌آموزان در برنامه‌های تحصیلی، بالا بردن تدریجی ساعت‌های مطالعه‌ی درسی است. بدین جهت نظارت اولیای گرامی بر میزان مطالعه‌ی دانش‌آموزان در منزل و اطلاع رسانی مناسب به مسئولان دبیرستان کارساز می‌باشد.

¯       شرکت در کلاس‌های تقویتی، برای دانش‌آموزانی که در ارزیابی‌های آموزشی ماه‌های ابتدایی هر ترم نمرات مناسب کسب نکرده‌ باشند، الزامی است و دبیرستان مسئولیتی از جهت تداخل این کلاس‌ها با سایر برنامه‌های بعدازظهر دانش‌آموزان (خارج از مدرسه) نخواهد داشت.

¯       با هدف تکیه بر استمرار مطالعات درسی در طول‌یک ترم، در برنامه‌های آموزشی دبیرستان، نمرات پایانی ترم‌های اول و دوم تأثیر چندانی در جبران نمرات مستمر نخواهد داشت. از ‌این رو لازم است دانش آموزان بر اساس راهنمایی‌های دبیران محترم، در تمام کلاس‌های درسی با مطالعه و آمادگی لازم شرکت کنند.

¯      از آنجا که دبیرستان از پذیرش هر گونه درخواست برای صدور مجوّز غیبت دانش‌آموزان به دلایلی همچون رفتن به آزمایشگاه، دندان پزشکی، مسافرت و معذور است، خواهشمند است اولیای محترم برنامه‌ی خود را چنان تنظیم کنند که در فرصت‌های مناسب خارج از ساعات آموزشی، به‌این گونه موارد پرداخته شود.

¯      رعایت کلیه قوانین انضباطی طبق آیین‌نامه انضباطی مدرسه که قبلاً به امضای اولیاء رسیده است (مانند: پوشش، موبایل، ورود و خروج و ...) در کلیه ساعات حضور دانش‌آموز در مدرسه الزامی می‌باشد.

¯      اردوهای مطالعاتی: به منظور آماده نمودن هر چه بیش‌تر دانش‌آموزان جهت شرکت در آزمون‌های هماهنگ کشوری (۳ نوبت در سال بر اساس برنامه‌ی اعلامی در همین تقویم اجرایی) فعالیت تستی قبل از آزمون جامع، در دبیرستان اجرا می‌گردد که در صورت درخواست دبیران به کلاس‌های اضافی و جبرانی، این کلاس‌ها در زمان زنگ‌های 5 تا ۸ (ساعت 15 تا ۲۰) و یا روزهای تعطیل برگزار خواهد شد که شرکت تمام دانش‌آموزان در این اردوها الزامی است.

 

 

شما می توانید با تمامی فعالیت های پایه یازدهم مهرآیین، از طریق لینک های زیر آشنا شوید:

 

دبیران پایه یازدهم رشته تجربی

 

دبیران پایه یازدهم رشته انسانی

 

دبیران پایه یازدهم رشته ریاضی

 

 

آلبوم عکسهای امسال 

 

دفتر افتخارات امسال 

 

دفتر افتخارات سال های گذشته

 

آشنایی با پایه دهم مهرآیین

 

آشنایی با پایه دوازدهم مهرآیین

 

آشنایی با باشگاه المپیاد مهرآیین (بام)

 

آشنایی با کانون مهرآیین 

 

آشنایی با باشگاه بسکتبال مهرآیین

 

آشنایی با انجمن فیزیک مهرآیین

 

نمونه سؤالات پایه دهم مهرآیین 

 

جزوه اساتید مهرآیین

 

 

 

ولي گرامي دانش‌آموز  

 

  با سلام و احترام، به اطلاع می‌رساند،

 

  کلیه نمرات کلاسی، نمرات تکلیف، کارنامه‌ها، برنامه‌ مطالعاتی، اخبار پایه، موارد انضباطی، تأخیر، غیبت و ... در سامانه کارسنج ثبت می‌گردد. از آنجایی که ثبت نمرات و موارد آموزشی و انضباطی در کارسنج، به منزله اعلام رسمی به اولیای محترم می‌باشد، لازم است که به صورت مرتب از این سامانه استفاده شود.

 

 • دسترسی به سامانه کارسنج از طریق سایت (دبیرستان پسرانه دوره دوم)
 • ·شماره تلفن‌های روابط عمومی دبیرستان: 22418750 ـ 22418752 ـ 22418754 ـ 22170482 ـ 26800378
 • شماره تلفن دفتر پایه یازدهم: 26802173
 • شماره موبایل آقای فلاحی مسئول پایه یازدهم: 09125089870
 • کانال مجتمع آموزشی مهرآیین: https://t.me/mehrayinsch
 • کانال پایه یازدهم دبیرستان مهرآیین: https://t.me/Mehrayinbhs1110

 

 

 

 

 

 • ·با خود پیمان ببندید آنقدر قوی شوید که هیچ چیز و هیچ چیز و هیچ چیز آرامش ذهنیتان را به هم نریزد...
 • ·با خود پیمان ببندید، در هر گفتگویی، کلامی از سلامتی، شادی و ثروت بر زبان جاری سازید!
 • ·با خود پیمان ببندید همواره توانایی های دوستانتان را به آنها یادآور شوید...
 • ·با خود پیمان ببندید، نیمه روشن هر چیزی را بنگرید آنگاه تاریکی کنار رفته و رویاهایتان تحقق می یابد...
 • ·با خود پیمان ببندید به بهترین فکر کنید! برای بهترین کار کنید و فقط بهترین را بخواهید!
 • ·با خود پیمان ببندید، مشتاق موفقیت دیگران باشید، آنچنان که گویی آن موفقیت از آن شماست...
 • ·با خود پیمان ببندید اشتباهات گذشته را فراموش کنید و به سوی دست یافته های بزرگتر در آینده حرکت کنید...
 • ·با خود پیمان ببندید به تمام موجودات زنده با لبخند نگاه کنید...
 • ·با خود پیمان ببندید آنقدر برای رشد و تعالی خود زمان صرف کنید تا دیگر زمانی برای انتقاد کردن از دیگران نداشته باشید!
 • ·با خود پیمان ببندید، برای ناراحتی صبور برای ترس قوی و در برابر خشم متین باشید...
 • ·با خود پیمان ببندید که بهترین باشید و به دنیا بگویید که بهترین هستید...

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد.