رتبه های برتر مسابقات منطقه

با تلاش و کوشش فراوان دانش آموزان فرهیخته مهرآیین در مسابقات فرهنگی هنری منطقه و استان،

و نیز همراهی دلسوزانه معاونین امور فرهنگی هنری (آقای پورطهماسبی و آقای علیپور)، رتبه های برتر

این دوره از مسابقات فرهنگی هنری در سطح منطقه و استان در سال تحصیلی 98-97 را شاهد هستید.

 

 

پارسا زارعی

آبرنگ

رتبه اول منطقه

امیرحسین نوری نصر

بازیگری

رتبه اول منطقه

فواد رضوی

تکنوازی تمبک

رتبه اول منطقه

پارسوآ پورقبادی

تکنوازی قانون

رتبه اول منطقه

سپهر ذوالقدر

تکنوازی کاخون

رتبه اول منطقه

پرهام قاسم خانی

تکنوازی کلارینت

رتبه اول منطقه

آریا ارسلانی

تکنوازی ویولن

رتبه اول منطقه

امیرحسین نوری نصر

تئاتر عروسکی

رتبه اول منطقه

گروه تئاتر مهرآیین

تئاتر عروسکی

رتبه اول منطقه

علیرضا طهماسبی

حفظ قرآن

رتبه اول منطقه

مهدی مردانی

خطاطی ثلث

رتبه اول منطقه

پویا میرجانیان

خطاطی چلیپا

رتبه اول منطقه

علیرضا طهماسبی

خطاطی شکسته نستعلیق

رتبه اول منطقه

آرمان محمودی

خطاطی معلی

رتبه اول منطقه

میلاد صابری

خطاطی نستعلیق

رتبه اول منطقه

مهیار قاسمی خواه

داستان نویسی

رتبه اول منطقه

نیما نیکخو

داستان نویسی

رتبه اول منطقه

نیما نیکخو

داستان نویسی

رتبه اول منطقه

یونس بتویی

داستان نویسی

رتبه اول منطقه

گروه سرود مهرآیین

سرود

رتبه اول منطقه

امیرحسین بختیاری

شعر

رتبه اول منطقه

مانی رستم بیگی

صحیفه سجادیه

رتبه اول منطقه

مهدی مردانی

صحیفه سجادیه

رتبه اول منطقه

پویان اشرافی

کار با چوب

رتبه اول منطقه

میلاد صابری

کار با چوب

رتبه اول منطقه

امیرعلی شیرخدایی

کاریکاتور

رتبه اول منطقه

سید  فربد فاطمی

کنده کاری سفال

رتبه اول منطقه

امیرحسین بختیاری

مشاعره

رتبه اول منطقه

مانی رستم بیگی

نقاشی کاشی

رتبه اول منطقه

گروه دانش آموزان

نقاشی همگانی

رتبه اول منطقه

گروه موسیقی مهرآیین

همنوازی

رتبه اول منطقه

پارسا همت

اذان

رتبه دوم منطقه

مهیار قاسمی خواه

انشا نماز

رتبه دوم منطقه

کیان نجومیان

تکنوازی پیانو

رتبه دوم منطقه

امیرحسین بختیاری

تکنوازی تار

رتبه دوم منطقه

علی معمار زاده

تکنوازی گیتار

رتبه دوم منطقه

گروه تئاتر مهرآیین

تئاتر صحنه ای

رتبه دوم منطقه

طاها حاجی آقاجانی

داستان نویسی

رتبه دوم منطقه

احمدرضا عطایی

شعر

رتبه دوم منطقه

پوریا رضازاد

عکاسی

رتبه دوم منطقه

سپنتا حاج محمدرضا

مشاعره

رتبه دوم منطقه

عرفان گل پور

مشاعره

رتبه دوم منطقه

گروه تئاتر مهرآیین

نمایشنامه خوانی

رتبه دوم منطقه

آرمان محمودی

انشا نماز

رتبه سوم منطقه

پوریا رضازاد

تکنوازی پیانو

رتبه سوم منطقه

آرش صدر

تکنوازی گیتار

رتبه سوم منطقه

علیرضا طهماسبی

شعر

رتبه سوم منطقه

امیر مهدی حسنی

مداحی

رتبه سوم منطقه

یونس بتویی

نثر ادبی

رتبه سوم منطقه

 

 همچنین رتبه های برتر سال گذشته (97-96) به شرح زیر هستند:

گروه سرود مدرسه

سرود

رتبه اول منطقه و سوم استان

امیرحسین بختیاری

آواز

رتبه اول منطقه

کیان نجومیان

تکوازی پیانو

رتبه اول منطقه و سوم استان

فواد رضوی

تکوازی تمبک

رتبه اول منطقه و سوم استان

بردیا کریم خان زند

تکوازی درامز

رتبه اول منطقه

امیرحسین بختیاری

تکوازی سه تار

رتبه اول منطقه

محمد مهدی خانزاده

تکوازی گیتار

رتبه اول منطقه و سوم استان

امیرحسین بختیاری

دونوازی تار و تمبک

رتبه اول منطقه

فواد رضوی

دونوازی تار و تمبک

رتبه اول منطقه

سپهر ذوالقدر

تکنوزی پرکاشن

رتبه اول منطقه

ارشیا نیلچی

همنوازی

رتبه اول منطقه

امیرارسلان کاظمی

همنوازی

رتبه اول منطقه

امیرحسین بختیاری

همنوازی

رتبه اول منطقه

آرشام پریشانی

همنوازی

رتبه اول منطقه

بردیا کریم خان زند

همنوازی

رتبه اول منطقه

سپهر ذوالقدر

همنوازی

رتبه اول منطقه

کیان نجومیان

همنوازی

رتبه اول منطقه

نرسی سبحان سربندی

بازیگری تئاتر

رتبه اول منطقه

پوریا رضا زاد

عکاسی

رتبه اول منطقه و اول استان

علیرضا طهماسبی

فیلم کوتاه

رتبه اول منطقه

سید پویا میرجانیان

خوش نویسی نستعلیق

رتبه اول منطقه

مهدی مردانی

صحیفه سجادیه

رتبه اول منطقه

علی خوش طینت

شعر

رتبه اول منطقه

امیرحسین بختیاری

شعر

رتبه اول منطقه

سپنتا حاج محمدرضا

داستان نویسی

رتبه اول منطقه

آرمان میثمی

داستان نویسی

رتبه اول منطقه

سعید علیپور

مربی گری

رتبه اول منطقه

آریا شاه رستم بیک

رهبری گروه موسیقی

رتبه اول منطقه

طاها حاجی آقاجانی

داستان نویسی

رتبه دوم منطقه

هوتن مجتهدی

داستان نویسی

رتبه دوم منطقه

امیر جوزاک

داستان نویسی

رتبه دوم منطقه و دوم استان

نیک حبیبی

 تکوازی پیانو

رتبه دوم منطقه

آرش صدر

تکوازی گیتار

رتبه دوم منطقه و سوم استان

حسام افسری

کارگردانی تئاتر

رتبه دوم منطقه

فراز تقی پور

بازیگری تئاتر

رتبه دوم منطقه

امان افخم ابراهیمی

تئاتر صحنه ای

رتبه دوم منطقه

بردیا محسنی

تئاتر صحنه ای

رتبه دوم منطقه

عرفان نگهبان

تئاتر صحنه ای

رتبه دوم منطقه

فراز تقی پور

تئاتر صحنه ای

رتبه دوم منطقه

متین ملک

تئاتر صحنه ای

رتبه دوم منطقه

سید مهدی هاشمی

تئاتر صحنه ای

رتبه دوم منطقه

نرسی سبحان سربندی

تئاتر صحنه ای

رتبه دوم منطقه

سهیل عبدی

آبرنگ

رتبه دوم منطقه و دوم استان

آران اربابیان

طراحی

رتبه دوم منطقه و دوم استان

امیررضا رستی

عکاسی

رتبه دوم منطقه

امیرحسین بختیاری

مشاعره

رتبه دوم منطقه

احمدرضا عطایی

شعر

رتبه دوم منطقه و سوم استان

فراز تقی پور

شعر

رتبه سوم منطقه

پویان حمیدیان

شعر

رتبه سوم منطقه

سپنتا حاج محمدرضا

مشاعره

رتبه سوم منطقه

پوریا رضا زاد

 تکوازی پیانو

رتبه سوم منطقه

علیرضا بنازادگان

احکام

رتبه سوم منطقه

فرسام کرمیان

احکام

رتبه سوم منطقه

طاها زارعی

انشاء نماز

رتبه سوم منطقه

میلاد صابری

عکاسی

رتبه سوم منطقه

بردیا ورشوچی

کاشی کاری

رتبه سوم منطقه و دوم استان

بنیامین تیموری

کاشی کاری

رتبه سوم منطقه و دوم استان

پویا گنجه ای

کاشی کاری

رتبه سوم منطقه و دوم استان

مرتضی شیرینی

کاشی کاری

رتبه سوم منطقه و دوم استان

پارسا زارعی

آبرنگ

رتبه سوم منطقه و سوم استان

یونس بتویی

معرق

رتبه سوم منطقه

ارشیا مهرپور

داستان نویسی

رتبه سوم منطقه

شروین کمال آبادی

داستان نویسی

رتبه سوم منطقه

مهدی مردانی

خوش نویسی ثلث

رتبه سوم منطقه و سوم استان

میلاد صابری

خوش نویسی نستعلیق

رتبه سوم منطقه

آرمان محمودی

خوش نویسی معلی

رتبه چهارم منطقه

علیرضا طهماسبی

خوش نویسی شکسته

رتبه چهارم منطقه

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد.