نتایج درخشان مسابقات فرهنگی هنری منطقه

هر ساله دانش آموزان زیادی از تمامی مدارس در مسابقات فرهنگی هنری منطقه در رشته های مختلف به رقابت می پردازند .

امسال نیز همانند ادوار گذشته، رتبه های بسیاری از آن دانش آموزان مهرآیین شد که به شرح زیر تقدیم حضور شما می شود.

 

 

احمدرضا عطایی

شعر

رتبه دوم منطقه

امیر مهدی حسنی

مداحی

رتبه سوم منطقه

امیرحسین بختیاری

شعر

رتبه اول منطقه

امیرحسین بختیاری

مشاعره

رتبه اول منطقه

امیرحسین بختیاری

تکنوازی تار

رتبه دوم منطقه

امیرحسین نوری نصر

بازیگری

رتبه اول منطقه

امیرحسین نوری نصر

تئاتر عروسکی

رتبه اول منطقه

امیرعلی شیرخدایی

کاریکاتور

رتبه اول منطقه

آرش صدر

تکنوازی گیتار

رتبه سوم منطقه

آرمان محمودی

خطاطی معلی

رتبه اول منطقه

آرمان محمودی

انشا نماز

رتبه سوم منطقه

آریا ارسلانی

تکنوازی ویولن

رتبه اول منطقه

پارسا زارعی

آبرنگ

رتبه اول منطقه و دوم استان

پارسا همت

اذان

رتبه دوم منطقه

پارسوآ پورقبادی

تکنوازی قانون

رتبه اول منطقه

پرهام قاسم خانی

تکنوازی کلارینت

رتبه اول منطقه

پوریا رضازاد

عکاسی

رتبه دوم منطقه

پوریا رضازاد

تکنوازی پیانو

رتبه سوم منطقه

پویا میرجانیان

خطاطی چلیپا

رتبه اول منطقه

پویان اشرافی

کار با چوب

رتبه اول منطقه

سپنتا حاج محمدرضا

مشاعره

رتبه دوم منطقه

سپهر ذوالقدر

تکنوازی کاخون

رتبه اول منطقه

سید  فربد فاطمی

کنده کاری سفال

رتبه اول منطقه

طاها حاجی آقاجانی

داستان نویسی

رتبه دوم منطقه

عرفان گل پور

مشاعره

رتبه دوم منطقه

علی معمار زاده

تکنوازی گیتار

رتبه دوم منطقه

علیرضا طهماسبی

حفظ قرآن

رتبه اول منطقه

علیرضا طهماسبی

خطاطی شکسته نستعلیق

رتبه اول منطقه

علیرضا طهماسبی

شعر

رتبه سوم منطقه

فواد رضوی

تکنوازی تمبک

رتبه اول منطقه

کیان نجومیان

تکنوازی پیانو

رتبه دوم منطقه

گروه تئاتر مهرآیین

تئاتر عروسکی

رتبه اول منطقه

گروه تئاتر مهرآیین

تئاتر صحنه ای

رتبه دوم منطقه

گروه تئاتر مهرآیین

نمایشنامه خوانی

رتبه دوم منطقه

گروه دانش آموزان

نقاشی همگانی

رتبه اول منطقه و اول استان

گروه سرود مهرآیین

سرود

رتبه اول منطقه و دوم استان

گروه موسیقی مهرآیین

همنوازی

رتبه اول منطقه

مانی رستم بیگی

صحیفه سجادیه

رتبه اول منطقه

مانی رستم بیگی

نقاشی کاشی

رتبه اول منطقه

مهدی مردانی

خطاطی ثلث

رتبه اول منطقه

مهدی مردانی

صحیفه سجادیه

رتبه اول منطقه

مهیار قاسمی خواه

داستان نویسی

رتبه اول منطقه

مهیار قاسمی خواه

انشا نماز

رتبه دوم منطقه

میلاد صابری

خطاطی نستعلیق

رتبه اول منطقه

میلاد صابری

کار با چوب

رتبه اول منطقه

نیما نیکخو

داستان نویسی

رتبه اول منطقه

نیما نیکخو

داستان نویسی

رتبه اول منطقه

یونس بتویی

داستان نویسی

رتبه اول منطقه

یونس بتویی

نثر ادبی

رتبه سوم منطقه

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد.