جشن انقلاب در مهر آیین+عکس

به نام یار ماندگار
گزارش 22 بهمن
یوم الله 22 بهمن; یعنی، یادآوری رشادت ها و فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که «خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.» یادآوری 22 بهمن; یعنی، یادآوری تجلی حکومت الله در روی زمین، روزی که برنده ترین سلاح معنوی; یعنی، ایمان، پیروزی آفرید.همه ساله با فرا رسیدن روز 22 بهمن به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مدرسه مهرآیین جشن بزرگی برگزار می گردد که همه دانش آموزان شرکت کرده و برنامه های متنوعی اجرا می گردد.
امسال نیز برنامه ای شاد و مفرح در دبیرستان مهرآیین برگزار شد. این مراسم در روز 21 بهمن ماه در ساعت 14 آغاز و بعد از حدود دو ساعت در ساعت 16 پایان یافت . مراسم ابتدا با قرائت قرآن توسط جناب آقای پورطهماسبی آغاز شد و پس همه با هم سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران را زمزمه نمودند.
برنامه های متعددی برای این مراسم پیش بینی شده بود از جمله مسابقات ماست خوری و سیب خوری که توسط دانش آموزان برگزار شد. سپس نوبت به هنر نمایی دو تن از دانش آموزان پایه چهارم آقای امیر محمد عباسی و پارسا حمیدیان رسید که با نواختن دو قطعه زیبا مراسم شور نشاط این مراسم را دو چندان کنند. برنامه با اجرای زیبای دانش آموزان ادامه یافت و از دانش آموزان برتر در آزمون ها و مسابقات فرهنگی و ورزشی تقدیر به عمل آمد.
این مراسم با اجرای سرود زیبای دانش آموزان هنرمند مهرآیین به رهبری جناب آقای مجذوب به پایان رسید.
تهیه گزارش: گروه فرهنگی مهرآیین